728 827 852 | 284 680 695 | 284 680 656 trade@elix.cz

Na rozdíl od mnoha jiných rádií DMR nabízí AT-D578UV skutečné operace VFO, díky čemuž je mnohem vhodnější pro amatérské operace. Zde můžete upravit kmitočet a další parametry, jak se používají v tradičních rádiích, namísto pouhé předprogramované paměti. Dalším rozdílem od ostatních rádií DMR je možnost modifikovat většinu parametrů transceiveru. To je užitečné, protože nemusíte připojovat počítač pro každou změnu nastavení. Nicméně pro přístup a úpravu všech nastavení stále potřebujete programovací software CPS a PC.

Novinka AT-D58UV není jen „D878UV s větším výkonem“ v mobilním provedení. Kromě známých funkcí, jako je APRS v FM a digitálního roamingu a nové možnosti Bluetooth, AT-D578UV-PRO nyní nabízí možnost přijímat DMR a analogový kanál současně – opravdový twinbander. Samozřejmě můžete přijímat i dva analogové kanály současně. Pro snadné nastavení má každé ze dvou pásem vlastní ovládání hlasitosti, které je každému přiřazeno vždy jedno VFO.

Vysílací výkon lze nastavit ve čtyřech úrovních, max. příkon je 50 W na 2 m VHF a 45 W na 70 cm UHF.

Další sada funkcí D578UV je velmi rozsáhlá. Lze uložit až 4 000 různých kanálů (digitální a analogový, možné i smíšené operace); Lze nakonfigurovat 10 000 diskusních skupin a do paměti lze uložit až 200 000 digitálních kontaktů. Celá celosvětová uživatelská databáze DMR tak může být uložena v zařízení. V analogovém režimu jsou podporovány funkce jako DTMF, CTCSS a DCS a kódování pomocí 2 a 5tónových signálů. K dispozici je také nahazovací 1750 Hz. Celkem 10 tlačítek na rádiu a mikrofonu lze individuálně přiřadit funkcím, které umožňují uživatelům nastavit si své osobní preference. Jas barevného displeje 1,77 „a podsvícená tlačítka na jednotce a mikrofonu lze nastavit v několika fázích. To zaručuje ideální čitelnost i za slunečního světla a bez oslnění při jízdě ve tmě.

Roamingová funkce AT-D578UV je nezávislá na poloze zařízení. Při roamingu systém kontroluje, zda je opakovač dosažitelný z předdefinovaného seznamu a v případě potřeby jej automaticky nastaví. Roamingové kanály mohou být rozděleny do zón, podobných běžným kanálům, které odpovídají například geografickým regionům.

Další funkcí, kterou je třeba zdůraznit, je možnost uložení několika DMR ID. Bylo by tedy možné použít zařízení jak v profesionálním podnikovém rádiovém prostředí, tak později s jiným ID v amatérském rádiu. Anytone AT-D578UV je vybaven přijímačem GPS, údaje o poloze lze přenášet rádiem (DMR-APRS a FM-APRS). Zařízení má také konektor pro externí GPS anténu. AT-D578UV je TWINband zařízení pro 2m (VHF) a 70cm (UHF), na obou pásmech můžete pracovat buď analogově v FM nebo digitální v DMR. K dispozici je také přijímač WFM pro pásmo FM rádia. Připojení antény je skrz konektor PL. Programovací kabel (USB / Micro-USB) je součástí dodávky; nejnovější programovací software a firmware je k dispozici na webových stránkách výrobce.

Vlastnosti Anytone AT-D578PRO:

– 1,77 palcový barevný LC displej
– číselná klávesnice na mikrofonu, 10 volně konfigurovatelných kláves
– TWINband 2m / 70cm (V / U, V / V, U / U)
– IF šířka kanálu volitelná 12,5 / 25 kHz (analogová) nebo pevná 12,5 kHz (DMR)
– Digitální: DMR (úroveň I / II) a analogové FM
– přijímač WFM 87,5 – 108 MHz
– programovatelných až pět ID DMR
– 4000 pamětí, 10 000 diskusních skupin, 200 000 digitálních kontaktů
– zobrazení ID (volací značka), umístění a země partnera QSO
– vysílací výkon 5, 10, 25, 45 (UHF) / 50 (VHF) Watt
– automatický výběr režimu Analog / Digital
– CTCSS, DCS
– tónová signalizace: DTMF, 2 tóny, 5 tóny
– GPS přijímač
– nový analogový / digitální nebo analogový / analogový simultánní příjem
– záznam a přehrávání přijatého signálu (pouze DMR)
– nový roaming (výběr dosažitelného opakovače z předprogramovaného seznamu)
– funkce VOX
– nové rozhraní Bluetooth
– individuální ovládání hlasitosti na VFO

Balení AT-D578UV:

– Anytone AT-D578UV
– vestavěný Bluetooth modul
– externí Bluetooth PTT klíč
– ruční mikrofon s numerickou klávesnicí a klávesami nahoru / dolů
– držák
– DC kabel s pojistkou
– USB programovací kabel
– náhradní pojistky
– anglický manuál

 

ODKAZ NA E-SHOP ZDE